יום ראשון, 29 באוקטובר 2017

משאית מנוף הובלה

מנוף שמגיע לכל כתובת

משאית מנוף הובלה היא אחת המשאיות שיהפכו את העבודה של כולם להרבה יותר פשוטה ומהירה. פעמים רבות אנו נתקלים במצבים בהם אנו חייבים מנוף אך צריכים אחד שיהיה נגיש וזמין. אמנם אנו רגילים לראות מנופים ממכונות הנדסיות מופלאות בעיקר באתרי בנייה, מנופים גדולים שנדמה ששימוש פרטי בהם יהיה מוגזם וגם יקר מאוד, אך יש משאיות שמכילות מנוף והן בדיוק מה שיפתור את הבעיה. משאיות אלו מכילות מנוף במטען שלהן ויכולות להשתתף בהובלות רבות של משאות כבדים מאוד שהובלה ידנית שלהן לא רק שתהיה ארוכה מאוד אלא גם לא אפשרית במקרים רבים.

משאית מנוף הובלה: לשנע כל חפץ בקלות יתרה


·         באמצעות משאית מנוף הובלה ניתן לשנע כל ציוד שרוצים. אם מפעל רוצה להעתיק מכונה מסוימת למקום אחר אין צורך לפרק אותה אלא רק לעגן אותה היטב לרצועות, להרים עם המנוף עד למקום החדש. בחלק מהפעמים המנוף משמש לשינוע חפצים במקומות קרובים בלי צורך לנסוע עם המשאית ובחלק אחר מהמצבים המשאית מעבירה את המשא עליה או על משאית אחרת ומעבירה אותו אל המקום המיועד אחרי נסיעה.

·         המנוף יכול להיות במגוון רחב של גדלים וגבהים עם יכולות העמסה משתנות. חשוב מאוד לבחור במנוף המתאים לביצוע העבודה כאשר יש עובדי קבלן רבים שעובדים עם אותן משאיות יום ויום וניתן להשכיר אותן לפרקי זמן ארוכים כולל מפעיל או לרכוש אחת מה שיכול להיות חיסכון משמעותי לטווח הארוך.

חיסכון בכסף ובזמן


משאית מנוף הובלה חוסכת בזמן רב שיכול לא רק להיות חשוב להמשך העבודה או להמשך ההובלה אלא גם לכיס. מדובר בחיסכון כפול שכן להעלות ציוד רב לקומות גבוהות דורש כוח אדם רב שעובד יותר שעות וגובה יותר כסף. מנוף אחד פשוט שיכול להרים בבת אחת ציוד או ריהוט שהיו נדרשות כמה שעות להעברה ידנית יכול להיות חסכוני ביותר. חשוב מאוד לבדוק את האפשרות למשאית מנוף הובלה לביצוע הובלות שונות ולא רק להובלות במגזר הפרטי או העסקי אלא לכל העתקת ציוד למקום אחר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה