יום חמישי, 28 בספטמבר 2017

משאית מנוף

כל מנוף משמש להרמת גופים כבדים אך יש לא מעט הבדלים בין סוגים שונים של מנופים. אחד המנופים הנפוצים ביותר מותקן על גבי משאית וכך מאפשר להשיג שורה ארוכה של יתרונות:
א. ניידות - משאית מנוף הרבה יותר ניידת מפתרונות הרמה אחרים. בניגוד לעגורן מסילתי שמותקן על קרון רכבת אך משמש לביצוע עבודות תחזוקה לאורך המסילה בלבד, את המשאית אפשר להביא לכל מקום במהירות וביעילות. כמו כן, המשאית ניידת ולא נייחת כמו עגורן של נמל, עגורן שער או עגורן גשר.

ב. נגישות – עגורן נייד שמותקן על גבי משאית הוא ברוב המקרים קטן ונמוך יחסית. הגודל של המנוף לא פוגע בביצועים שלו מבחינת כושר הרמה, אך הוא משפר בצורה דרמטית את הנגישות שלו. בעזרת המנוף המותקן על גבי המשאית ניתן להגיע לאזורים שונים ולבצע עבודות מורכבות.

ג. עלות – השכרת משאית מנוף היא פתרון מצוין לקבלני בניין ושיפוצים, אנשי מקצוע, בעלי מלאכה ואנשים פרטיים. העלות של העגורן הרבה יותר נמוכה מכפי שנהוג לחשוב והערך המוסף שלה היא החיסכון בהוצאות. אפשר להתייעץ עם חברות שמציעות מנופים להשכרה ולקבל הצעת מחיר מסודרת עוד לפני שקובעים את מסגרת התקציב.

מה עושים עם משאית מנוף?


מכל האמור לעיל קל להבין כיצד משאית מנוף משמשת למגוון רחב של עבודות ופרויקטים. ראשית, בעלי מקצוע משתמשים במשאית מן הסוג הזה עבור גיזום עצים ותלישת עצים מהקרקע. המשאית היא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה השוטפת של גנים ציבוריים ושל גננים.

שנית, המשאית נפוצה גם במהלך עבודות מדופן חיצוני של בניין. המשמעות היא שניתן לקרב את המשאית עד לדופן הבניין, להרים את המנוף לגובה וכך לבצע שורה ארוכה של עבודות בלי לסכן את עוברי האורח והעובדים.


במקביל, המשאית משמשת לפינוי ציוד כבד מבניין ולהרמה של ציוד בניין לקומות גבוהות. מי שמפעיל משאית מנוף בצורה בטיחותית יכול גם לנצל אותה לטובת הנפה והובלה של ציוד ממקום למקום. הדבר החשוב הוא לבחור את המנוף שמתאים לאופי המשימה ולהקפיד על ההנחיות של היצרן. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה