יום רביעי, 4 בדצמבר 2013

מהו טרקטור זעיר?

טרקטור זעיר מאפשר ביצוע עבודות במקומות לא נגישים. אפשר להכניס אותו אל חניונים, להשתמש בו בתוך קומות נמוכות של אתרי בנייה, ולעבוד איתו בתוך מפעלים, מחסנים וחלל סגור. טרקטור זעיר הוא בעל ביצועים לא פחות מרשימים מכל טרקטור אחר. על אף המידות שלו, יש צורך ברישיון נהיגה מיוחד לצורך עבודה עם טרקטור זעיר. אנשי מקצוע הבקיאים בתחום השינוע והעבודות מכירים היטב את היתרונות של טרקטור, ומשתמשים בו לצרכים שונים.

טרקטור זעיר אינו גורם נזק לריצוף, משטחים או דשא, ולכן נחשב אידיאלי לעבודה בתוך מבנים או בחצרות. בנוסף, ניתן לשנע את הטרקטור עצמו בעזרת מנוף לקומות גבוהות. חשוב לבדוק את המפרט הטכני והמשקל של הכלי לפני שמבצעים הרמה מן הסוג הזה, אך זהו ללא ספק יתרון משמעותי אשר עוזר להבחין בין טרקטור זעיר לכלים מכניים והנדסיים אחרים.

טרקטור


שימושים של טרקטור זעיר בענפים שונים


ניתן למנות שורה ארוכה של שימושים מגוונים אותם אפשר לבצע בעזרת טרקטור זעיר:

א. הכנת שטח לדקים – מי שמעוניין לרצף את החצר עם דק חייב להכין את השטח מראש. הכנה ידנית גוזלת זמן יקר, ועולה הרבה יותר מאשר הזמנת אנשי מקצוע עם טרקטור זעיר, אשר פועל בחצר או מסביב לבית מבלי לפגוע באיכות החיים.

ב. הכנת שטח עבור דשא סינטטי או פעולות גינון – גם כאן המטרה של טרקטור זעיר היא לבצע גריפה, לפנות זבל, ולהכין את השטח לגינון יעיל אשר יישתל היטב בתוך הקרקע. אפשר להיעזר בטרקטור גם לצורך דישון, וגם לשפר את הגידולים החקלאיים.

ג. פיזור, הכנסה והוצאה של טוף חלוקי נחל או אדמה – אחד התפקידים החשובים ביותר של טרקטור הוא האפשרות לפזר, להכניס ולהוציא אדמה מתוך אתרי בנייה, בתים פרטיים או שטחים ציבוריים. טרקטור זעיר מבצע זאת במהירות, ותוך שמירה על כל כללי הבטיחות עבור הסביבה.

ד. פיזור חצץ על גגות – לקוחות המעוניינים לבצע איטום ובידוד בגג, או פשוט לשפר את המראה האסתטי שלו, יכולים להזמין עבודות עם טרקטור זעיר לצורך פיזור החצץ. הטרקטור אינו כבד, ולכן לא מסכן את יציבות הגג.

ה. פיזור פסולת מתוך מבנים – כל קבלן בנייה יודע עד כמה חשוב לפזר ולפנות את הפסולת מתוך מבנים ואתרים. בין אם מדובר על פסולת טבעית, תעשייתית או מזהמת, הפיזור והפינוי מתבצעים בקלות באמצעות שירותיו של טרקטור זעיר ברמה גבוהה.

ו. הריסה – אפשר להשתמש בטרקטור זעיר לצורך הריסה בתוך מבנים או הריסות מיוחדות באתרים סגורים. הטרקטור הוא כלי חזק במיוחד עם זרוע הרמה ויכולת שינוע מרשימה.

לסיכום, טרקטור זעיר הוא כלי חשוב עבור גופים ואנשי מקצוע רבים בענף התעשייה, החקלאות, הבנייה ועוד. הגודל המצומצם של הטרקטור אינו בא על חשבון הביצועים ולכן הוא זוכה להצלחה.

שלכם,

צ'פניק

צפו בסרטון שלנו:אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה