יום שני, 19 בינואר 2015

איך בוחרים את המנוף שמתאים לעבודה שלכם?


יש כל כך הרבה סוגים שונים של מנופים, ואתם זקוקים להם לצרוך עבודה מסוימת. אפשר שזו עבודה בתחום הבניה, ההובלות, המשלוחים, השיפוצים, החקלאות, או כל תחום אחר - אבל ברור לכם שאתם זקוקים למנוף איכותי במיוחד שיספק לכם שירות טוב. יש היום כאמור שפע של סוגים, ולכן חשוב שתדעו לבחור את זה שמתאים לכם יותר מכל. יש כמובן כמה גורמים שיוכלו לעזור לכם לסנן בין ההצעות ולבחור את המנוף שמתאים לכם יותר מכל.

כך תבחרו במנוף המתאים

       מה הפעולה המרכזית בעבודה - בבחירת מנופים, חשוב מאד לשים לב לפעולה המרכזית שאתם זקוקים לה. האם מדובר בעיקר על פעולה של הרמה ושינוע של ציוד ממקום למקום? האם מדובר על הרמת ציוד לגובה? האם מדובר בכלל על שינוע של בני אדם ולא שלא ציוד כבד? האם מדובר בעיקר בהטענת ציוד על משטחים? ברגע שחושבים מהי הפעולה המרכזי תאפשר לבחור כמובן בסוג המתאים - מנוף גשר, מנוף חוליות, מנוף סל, מנוף זרוע, מנוף טעינה עצמית, וכיו"ב.

       היכן העבודה מתבצעת? - עוד קריטריון שיעזור לכם לבחור את המנוף המתאים נוגע למתחם שבו יהיה צורך להתקין את המנוף. האם מדובר על עבודה במתחם חיצוני ופתוח? האם מדובר על עבודה במתחם פתוח אבל בתוך סביבה עירונית וצפופה? האם מדבור בכלל על עבודות של מנוף שיתבצעו בתוך מתחם סגור כמו מפעל. כמובן שלכל מתחם, יש את סוג המנוף שיתאים לו יותר.

       ניסיון העבר - כמובן שבבחירת מנופים, כדאי להסתכל באיזה מנוף השתמשו גורמים שיבצעו עבודות דומות בעבר. אפשר לראות מה המתחרים עושים, להתייעץ עם קולגות, ואפילו עם אנשים שבעצמם מגיעים מתחום המנופים - כדי לבחור במנוף המתאים.


ההתאמה היא לרוב מהירה


באשר לבחירת סוג המנוף המתאים, זה יהיה לרוב החלק הפשוט והמהיר יותר. אחרי שהבנתם אילו סוגי מנופים נדרשים לכם - תעברו כמובן לבחון קטגוריות נוספות כגון מחיר, יכולת הטענה מקסימלית, וכיו"ב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה